Grudzień 2018
« Lis   Sty »

Dzienne archiwum: 18 grudnia 2018

18 grudnia 2018 r. o g. 10.00 odbyła się Wigilia w Pszczółkach. Dzieci przedstawiły Jasełka, z dumą mówiąc swoje role, śpiewając kolędy i pastorałki oraz tańcząc. Potem wręczyły prezenty swoim rodzicom w postaci własnoręcznie upieczonych i ozdobionych pierników. Święty Mikołaj pamiętał również o grzecznych przedszkolakach, gdyż zostawił dla nich słodkie paczki oraz prezent grupowy – market do zabawy. Następnie goście i gospodarze uroczystości zasiedli do suto zastawionego stołu, który przygotowali rodzice. Na stołach pojawiły się pyszne ciasta, babeczki, pierniczki.

17 grudnia podczas apelu został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny „Kim będę, gdy dorosnę”, który polegał na wykonaniu pracy plastycznej dowolną techniką. Wykonane przez uczniów prace plastyczne oceniane były przez jury pod względem zgodności z tematem, estetyki oraz pomysłowości. Nagrodzone i wyróżnione prace zostały zaprezentowane na wystawie, a laureaci otrzymali nagrody i dyplomy uznania.

Laureaci konkursu :

• I miejsce – Jakub Kaniewski z kl. I a
  • II miejsce – Dawid Dębowski z kl. II a
  • III miejsce – Eter Mekvabishvili z kl. I a

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!