Marzec 2019
« Lut   Kwi »

Dzienne archiwum: 8 marca 2019

8 marca to święto, które ma tylu zwolenników, co i przeciwników. U nas w szkole Ci pierwsi byli w zdecydowanej przewadze 😉. Piękny uśmiech, kwiatek, drobny, słodki poczęstunek towarzyszyły krótszym czy dłuższym życzeniom. Każda z pań została obdarowana prymulką, którą teraz pieczołowicie pielęgnuje.

Jednak chłopcy z klasy VI postanowili zrobić swoim koleżankom wyjątkową niespodziankę.
W rewanżu za zeszłoroczny Dzień Mężczyzn (nietypowy, ale jakże udany) przygotowali prawdziwą ucztę z uroczym i przepysznym tortem (żałujcie, że nie mogliście spróbować  😉). Nie zapomnieli też o i innych rozrywkach – wygibasy na planszy do Twistera czy ustawianie misternych konstrukcji z miniaturowych krzesełek dostarczyły wiele radości. Uwieczniliśmy wszystko na zdjęciach – całe szczęście, że zostanie po tym wydarzeniu jakaś pamiątka.

08 marca 2019 r. Pszczółki z wychowawczynią i ciocią Moniką udały się na zajęcia pt. „Uczucia” z Teatrzykiem Kamishibai do pobliskiej biblioteki. Dzięki uprzejmości pani kierownik, przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem wysłuchały opowiadania o uczuciach zwierząt. Następnie opowiadały, w jaki sposób okazują uczucia swoim najbliższym, potem uczestniczyły w zajęciach plastycznych, podczas których kolorowały zwierzątka. Dziękujemy bardzo za atrakcyjne spotkanie czytelnicze dla naszych Pszczółek. Do zobaczenia w kwietniu.