Wrzesień 2019
« Cze   Paź »

Dzienne archiwum: 24 września 2019

24 września 2019r. Pszczółki z wychowawczynią i ciocią Moniką wybrały się do pobliskiego parku „Na zdrowiu” w celu poszukiwania skarbów jesieni. Po drodze dzieci obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie, zbierały kasztany, żołędzie, liście. W drodze powrotnej uczestnicy spaceru spotkali wiewiórki, które okazały się największą atrakcją tej wyprawy. Pszczółki z zachwytem obserwowały zachowanie tych zwinnych  i uroczych zwierząt z naszego sąsiedztwa. Przedszkolaki wróciły do przedszkola z torbami pełnymi samodzielnie uzbieranych darów natury.

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w zbieraniu głosów na nasz projekt Budżetu Obywatelskiego. Nazwa projektu:

1. Chcemy żyć zdrowo i sportowo – Nowe boisko potrzebujemy, smartfonom dziękujemy.

Budżet zakłada budowę boiska wielofunkcyjnego wraz z przyległym placem zabaw dla dzieci, dwoma boiskami do siatkówki i trzema do badmintona. Wokół boisk i placu zabaw powstanie bieżnia tartanowa. Wartość projektu 1 050 000 pln. Zbiórka podpisów będzie odbywać się w partnerstwie z 4 innymi szkołami-wzajemne głosowanie na projekty. Numery projektów partnerskich przekażemy przed głosowaniem.

Prosimy Państwa i wszystkich Państwa znajomych, rodziny o włączenie się do akcji zbierania podpisów. Nowe boisko jest pierwszym z planów rozbudowy naszej szkoły. Działania mają wzbogacić bazę szkoły, umożliwić przeprowadzanie aktywniejszych zajęć dla naszej młodzieży i dzieci. Nowe boisko będzie bezpieczniejsze. Ponadto będzie stanowić wspaniałe miejsce do organizacji spotkań osiedlowych, rodzinnych i szkolnych. Jeszcze raz proszę o głosy i pomoc w imieniu Rady Pedagogicznej. Może głosować każdy mieszkaniec Łodzi niezależnie od wieku. Głosować można na projekty z różnych dzielnic i ten fakt chcemy wykorzystać w naszym partnerstwie.