Grudzień 2019

Dzienne archiwum: 3 grudnia 2019

Wzięliśmy udział w akcji Caritas „Serce na Gwiazdkę”.
Oto nasze zbiory.🤩
Dziękujemy wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom za to, ze okazali swe serce na Gwiazdkę.

Już grudzień, czas więc zacząć przygotowania do tegorocznego kiermaszu świątecznego, który odbędzie się już za dwa tygodnie, w piątek, 13 grudnia. Zachęcamy do wycinania, klejenia, wyszywania, pieczenia, lepienia i konstruowania przedmiotów na sprzedaż. I nie zapomnijcie zaprosić na kiermasz przyjaciół, rodziny i sąsiadów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników szkoły wraz z rodzinami do udziału w akcji Góra Grosza. Zbieramy 1, 2 i 5-groszówki dla dzieci, które nie mogą wychowywać się we własnej rodzinie. Każdy grosz to wymierna pomoc. Organizatorem Góry Grosza jest Towarzystwo Nasz Dom/ Our Home Association. Słój, do którego zbieramy monety, znajduje się na parterze szkoły. Liczymy na Wasz udział i dobre serca.

🧡💛🧡