Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy
uczen
Projekt zakończony

uczen
Projekt zakończony

"Akademia Czasu Wolnego"

Projekt zrealizowany

"Nie przegraj życia"

Projekt zrealizowany

Październik 2019
P W Ś C P S N
« Wrz    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

BIP

We wtorek nie mogliśmy się doczekać, kiedy wyjdziemy ze szkoły. Kwadrans po ósmej wyruszyliśmy w drogę. Próbowaliśmy znaleźć oznaki wiosny w parku im. Poniatowskiego, zamiast tego naszym oczom ukazał się… zamarznięty staw i ptaki spacerujące po jego powierzchni. Podczas spaceru mijaliśmy cmentarz żołnierzy radzieckich, który bardzo zainteresował naszego kolegę Saszę. W końcu dotarliśmy do celu, czyli kręgielni „Król kul” w Sukcesji. Dwie godziny fantastycznej zabawy czasami przerywane okrzykami żalu „Pani Izooo!”, gdy kula jednej z naszych wychowawczyń lądowała jeden lub dwa tory dalej 🙂 Oczywiście Mistrz Kręgli, może być tylko jeden 🙂 Po emocjonujących rozgrywkach parkiem udaliśmy się z powrotem do szkoły. Zjedliśmy obiad i oddaliśmy się chwili relaksu po tym jakże ekscytującym poranku. Na zajęciach plastycznych sami ozdabialiśmy papier, z którego potem złożyliśmy koty w technice origami. Ponieważ piękna pogoda nas nie opuszczała i słonko cudownie przyświecało, odzyskaną energię spożytkowaliśmy na osiedlowym placu zabaw. Po powrocie do szkoły, stworzyliśmy wspólnie kolejną wielką stronę „Pamiętnika z półkolonii”.