Luty 2020
« Sty

26 lutego 2019 r. Pszczółki obchodziły Światowy Dzień Kota i dlatego wychowawczyni zaprosiła do naszego przedszkola p. Renię, która poprowadziła warsztaty, podczas których dzieci wykonały czarne koty ze skarpetek. Przy niewielkiej pomocy pani prowadzącej i swojej wychowawczyni p. Oli dzieci ukształtowały zwierzątka za pomocą specjalnych form, następnie związały je gumkami żeby wszystko się trzymało. Dobrały dodatki takie, jak: kolorowe sznurki sizalowe i guziczki. Dzięki temu powstały cudne kociaki, które posłużą nie tylko do zabawy, ale także do edukacji na temat domowych zwierząt. Serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie wspaniałych kreatywnych zajęć dla naszych Pszczółek. Polecamy innym grupom takie zajęcia. Do zobaczenia wiosną.