Nasi Kochani Uczniowie!
Czasy mamy dziwne i nie możemy cieszyć się chociażby wspólnym przebywaniem w szkole. Nie możemy też bezpiecznie podróżować. Dlatego musieliśmy odnaleźć się w tej rzeczywistości i stawić czoła okolicznościom, na które nie mamy wpływu.

Ale nic się nie martwcie! Poszukujemy nowych inicjatyw w warunkach jakie aktualnie panują. Wpadliśmy zatem na pewien pomysł i zaprosiliśmy do współpracy Samorządy, Urzędy Wojewódzkie i Miejskie, Gminy, Starostwa, a nawet Dzielnice z całej Polski, tak aby przybliżyć Wam piękne, a często nieodkryte zakątki naszej Ojczyzny. Akcja spotkała się z fantastyczną reakcją przychylnych pomysłowi osób z najdalszych nawet krańców naszego pięknego Kraju. Już wymyślamy dla Was konkursy i inne formy zdrowego współzawodnictwa, w których nagrodami będą te oto fantastyczne prezenty ufundowane przez Naszych Nowych Przyjaciół.

Zachęcamy Was zatem do wzięcia udziału w konkursach!!!

Wszystkim sponsorom bardzo serdecznie dziękujemy!