Kwiecień 2021

Administrator

Przyjście nowej pory roku – wiosny jest doskonałą okazją do tego, by uzmysłowić dzieciom, jak wielkie bogactwo niesie ze sobą budząca się do życia przyroda. Z tej okazji dzieci z grup 🐸🐻🐞🦋🐝 sadziły cebuli , o które będą teraz dbać w kącikach przyrody , a jak tylko pięknie urosną, pochwalą się nimi rodzicom.

Trzy dni trwał próbny egzamin ósmoklasisty w naszej szkole. W środę, czwartek i piątek (17,18,19 marca) nasi uczniowie zmagali się z zadaniami egzaminacyjnymi z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego.

Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki!!!

Samodzielnie wyhodowane kiełki są najlepsze do śniadania 🌱🌱

Ogólnołódzki konkurs Dziewięciu Wspaniałych

Gratulujemy Trzem Wspaniałym, którzy zakwalifikowali się do etapu ogólnołódzkiego w konkursie organizowanym przez IX LO w Łodzi.

W części sprawdzającej wiedzę i umiejętności z języka angielskiego najlepszymi okazali się:

Victoria Pabisiak
Krzesimir Wychowałek
Jakub Ropęga

Wszyscy są uczniami  klasy 8.

Powodzenia w dalszych zmaganiach od całej społeczności szkolnej. B R A W O 🙂

Wszystkim, którzy zdecydowali się powalczyć o jak najlepsze rezultaty serdecznie dziękujemy 🙂

Dla wszystkich prace klasy drugiej i wierszyk na dobranoc 😴

'Na szczycie wysokiej góry
w pałacu, w wysokiej wieży,
żył sobie raz kotek, który
uwielbiał patrzeć na księżyc.
Codziennie w noce bezchmurne
po schodach skradał się cicho
i siadał na wprost księżyca,
by spojrzeć mu prosto w pycho(…)'
autor: Natalia Usenko

Najdroższe Przedszkolaki!
Czasy mamy dziwne i nie możemy cieszyć się chociażby wspólnym przebywaniem w szkole. Nie możemy też bezpiecznie podróżować. Dlatego musieliśmy odnaleźć się w tej rzeczywistości i stawić czoła okolicznościom, na które nie mamy wpływu.

Ale nic się nie martwcie! Poszukujemy nowych inicjatyw w warunkach jakie aktualnie panują. Wpadliśmy zatem na pewien pomysł i zaprosiliśmy do współpracy Samorządy, Urzędy Wojewódzkie i Miejskie, Gminy, Starostwa, a nawet Dzielnice z całej Polski, tak aby przybliżyć Wam piękne, a często nieodkryte zakątki naszej Ojczyzny. Akcja spotkała się z fantastyczną reakcją przychylnych pomysłowi osób z najdalszych nawet krańców naszego pięknego Kraju. Już wymyślamy dla Was konkursy i inne formy zdrowego współzawodnictwa, w których nagrodami będą te oto fantastyczne prezenty ufundowane przez Naszych Nowych Przyjaciół.

Zachęcamy Was zatem do wzięcia udziału w konkursach!!!

Wszystkim sponsorom bardzo serdecznie dziękujemy!

Nasi Kochani Uczniowie!

Zachęcamy Was zatem do wzięcia udziału w konkursach!!!

Wszystkim sponsorom bardzo serdecznie dziękujemy!

Brawa dla naszych przedszkolaków !!!