grudzień 2022

KLASY  I-III  godzina 9.30

KLASY IV-VIII godzina 10:00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 🙂

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów przyszłej klasy Ia na organizacyjne spotkanie z wychowawcą, które odbędzie się 30 sierpnia 2022 r. o godzinie 17.00 w sali 42.

kolonie dla dzieci- uchodźców z Ukrainy

Wakacje, wakacjami, ale… podsumowujemy Budżet Deliberacyjny, który premierowo zagościł w naszej szkole. Głosami 111 naszych uczniów, do realizacji w ramach zadania Szkolnego Budżetu Deliberacyjnego przekazano trzy projekty, które uzyskały największą liczbę głosów:
– bloki do biegów sprinterskich z pistoletem startera – 86 pkt.;
– elektroniczna tablica wyników – 84 pkt.;
– osłony słupków tablic do koszykówki na boisku – 77 pkt.
Na dalszych miejscach znalazły się pozostałe Wasze propozycje:
– remont szatni wychowania fizycznego – 29 pkt.;
– automat z gorącymi napojami – 29 pkt.;
– kanapa do siedzenia na korytarzu – 20 pkt.;
– nowe drzwi do toalety – 8 pkt.
Wszystkim dziękujemy za udział w lekcji samorządności i mamy nadzieję w kolejnych latach również być beneficjentami podobnych przedsięwzięć. A teraz czekamy na zamówiony sprzęt, aby od września mógł służyć społeczności naszej szkoły!

Jak zawsze  były uśmiechy, radość z nadchodzących wakacji, dyplomy, nagrody… Ale i łzy wzruszenia, bo trzeba pożegnać ósmoklasistów. Żeby nie było tak smutno, nasza nieoceniona Rada Rodziców  zorganizowała piknik rodzinny pod  nazwą: „Piknik pod arbuzami  „Były pyszne ciasta, kiełbaski, wata cukrowa, konkursy, tańce, bańki mydlane, dmuchane zjeżdżalnie, a na koniec mecz piłki nożnej, w którym zmierzyły się drużyny nauczycieli i rodziców.  Do zobaczenia we wrześniu. A naszym drogim absolwentom życzymy powodzenia.

Dzień truskawki w grupie Żabek.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 r.

9.00 –  klasy I-III w sali gimnastycznej

11.00 –  klasy V I-VIII w sali gimnastycznej

11:3013:30 – piknik rodzinny dla klas I-III

13:30 – 15:00 – piknik rodzinny dla klas IV-VIII

W czasie pikniku dzieci pozostają pod opieką rodziców/opiekunów prawnych.

Dzieci z grupy Biedronki wybrały się na wycieczkę do Warszawy.  Przedszkolaki spacerowały po Warszawie” śladami Chopina”. Zwiedziły Łazienki Warszawskie i inne obiekty w mieście. Po drodze do Warszawy zatrzymały się w Żelazowej Woli.

Współpracujemy z IX LO od zeszłego roku. Nasi uczniowie biorą udział w konkursach z języka polskiego i angielskiego oraz z matematyki. Współpraca jest owocna i na pewno będzie trwać. 🤩🏆