Wrzesień 2020

Administrator

U nas nawet w deszczowy poniedziałek słonecznie😜 Na jesienną chandrę najlepsza na świecie jest JOGA🧘‍♀️

25 września klasa VIa wraz z wychowawcą  panem Marcinem Gapysem i panią pedagog, wybrała się na Motodrom przy ulicy Parkowej, aby zdobyć uprawnienia do poruszania się rowerem po drogach publicznych.

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 września zbliża się, od najmłodszego aż po strażaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka.
Było wesoło i kolorowo, gry i zabawy w naszym przedszkolu, towarzyszyły nam przez cały dzień Były bańki, balony i dużo wspólnej zabawy 🙂 Wszyscy bawiliśmy się świetnie!

5 września odbyły się WARSZTATY FOTOGRAFICZNE – OWADY W MAKROFOTOGRAFII – to zdjęcia na młodzieżowy konkurs fotograficzny Festiwalu Filmów Przyrodniczych.
Fotografowała młodzież z klasy siódmej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Łodzi   pod fachowym okiem pana Romana Dębskiego 💚💚

Dzień kropki w grupie Misiów, to doskonały moment na to, by przekonać się, że mała kropka potrafi przynieść wielkie zmiany.

Biedroneczki sà w kropeczki…😉 a nasze 15 września były w Konarzewie❤️

1 września nareszcie wracamy do szkoły 🙂

Rozpoczęcie roku  odbędzie się na boisku szkolnym o godzinie 10:00 dla wszystkich klas.

Serdecznie zapraszamy 🙂

Niby wakacje a u nas się dzieje!!!!

13 sierpnia okazał się dla nas wyjątkowo szczęśliwy!!! Narodowa Agencja Programu Erasmus+ ogłosiła wyniki konkursu wniosków i wiecie co…. jako jedyna szkoła w Łodzi uzyskaliśmy grant!!! 161 tyś Eur do wykorzystania przez dwa lata na realizację projektu „Everything you need is in you”!!! Nasza szkoła jest koordynatorem, a kraje partnerskie to: Hiszpania, Węgry, Turcja i Bułgaria!!!

wyprawka.2docx-1

Wyprawka pm