Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy
uczen
Projekt zakończony

uczen
Projekt zakończony

"Akademia Czasu Wolnego"

Projekt zrealizowany

"Nie przegraj życia"

Projekt zrealizowany

Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

BIP

Z życia Przedszkola

19 grudnia 2019 r. Pszczółki z wychowawczynią i p. Ewą udały się do zaprzyjaźnionej biblioteki „z kotem” na zajęcia pt. „Święta Bożego Narodzenia”. Dzieci wysłuchały opowiadania o dobrym i złym. Potem rozmawiały na ten temat. Otrzymały kolorowe serca, które ozdabiały według własnego pomysłu, a po powrocie do domów miały przekazać je kochanej osobie. Na zakończenie zajęć złożyliśmy p. kierownik świąteczne życzenia oraz wręczyliśmy drobny upominek. Dziękujemy bardzo Pani Gabrysi za kolejne niezwykle ciekawe spotkanie czytelnicze dla naszych przedszkolaków. Do zobaczenia w styczniu.

18 grudnia 2019 r. Pszczółki z wychowawczynią i panią Ewą wybrały się na świąteczne warsztaty upcyklingowe do MPO w Łodzi. Dzieci wykonały choinki i bałwanki z materiałów ekologicznych. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni, dlatego umówiliśmy się na kolejne zajęcia w nowym roku. Serdecznie dziękujemy pani Marcie i pani Dominice za przeprowadzenie zajęć dla naszych przedszkolaków i zachęcamy innych do wzięcia udziału w tych ciekawych i bezpłatnych zajęciach niedaleko Portu Lotniczego.

16 grudnia 2019 r. o g. 10.00 odbyła się Wigilia w Pszczółkach. Dzieci wystąpiły przed zgromadzoną publicznością z przedstawieniem pt. „Opowieść o Świętym Mikołaju”, pięknie mówiąc swoje role, potem zaśpiewały piosenkę o Świętym Mikołaju. Następnie wręczyły prezenty swoim rodzicom w postaci własnoręcznie upieczonych i ozdobionych ciasteczek. Święty Mikołaj pamiętał również o grzecznych przedszkolakach, gdyż zostawił dla nich paczki – niespodzianki.  Dzieci wraz ze swoimi gośćmi  zasiadły do suto zastawionego stołu, który przygotowali rodzice. Na stołach pojawiły się pyszne ciasta, ciasteczka, pierniczki, owoce i napoje. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólne przygotowanie i przeżycie uroczystości w Pszczółkach.

09 grudnia 2019 r. odbyły się warsztaty zimowo – świąteczne dla dzieci i rodziców z grupy Pszczółek. Uczestnicy wykonali piękne dekoracje: anioły i świecące bombki, które zabrali ze sobą do domów. Atmosfera była bardzo miła i sprzyjała rozmowom na temat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Zajęcia były formą integracji rodzin oraz służyły ćwiczeniom manualnym naszych przedszkolaków.

09 grudnia 2019 r. do naszego przedszkola przyjechali aktorzy Teatru Eden z Wieliczki. Przedszkolaki wysłuchały Legendy o Świętym Mikołaju Biskupie. Dziękujemy za odwiedziny  i prezentację historii młodego chłopca, który postanowił podzielić się z biednymi ludźmi swoim „bogactwem”.

Nasz mały/wielki sukces! Zdobyliśmy pierwsze miejsce w zawodach sportowych „Z ekologią na sportowo”! Nasze Misie rozbiły bank i pozostawiły w tyle reprezentacje pozostałych łódzkich przedszkoli💪🏆❤️ oraz zdobyły atrakcyjne nagrody!

 

Dziś to my nauczyciele w szkolnych ławach…😉 Szkolimy się dla Was;) 
Neurodydaktyka doktora Marka Kaczmarzyka – to wyjątkowa intelektualna przygoda.