Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy
uczen
Projekt zakończony

uczen
Projekt zakończony

"Akademia Czasu Wolnego"

Projekt zrealizowany

"Nie przegraj życia"

Projekt zrealizowany

Grudzień 2019
P W Ś C P S N
« Lis    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

BIP

Z życia Przedszkola

Nasz mały/wielki sukces! Zdobyliśmy pierwsze miejsce w zawodach sportowych „Z ekologią na sportowo”! Nasze Misie rozbiły bank i pozostawiły w tyle reprezentacje pozostałych łódzkich przedszkoli💪🏆❤️ oraz zdobyły atrakcyjne nagrody!

 

Dziś to my nauczyciele w szkolnych ławach…😉 Szkolimy się dla Was;) 
Neurodydaktyka doktora Marka Kaczmarzyka – to wyjątkowa intelektualna przygoda.

06 grudnia 2019 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy DZIEŃ CZERWONY. W tym dniu Pszczółki wykonały mikołaje z papierowych talerzyków. Pracy plastycznej towarzyszyły rozmowy na temat działalności Świętego.

05 grudnia 2019 r. nasze Pszczółki i Misie pojechały do Michałówki na spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz warsztaty, podczas których formowały ciasteczka i dekorowały bombki. Dzieci swoje wyroby zabrały do domów. Zadowolone z wizyty wróciły do przedszkola.

Wzięliśmy udział w akcji Caritas „Serce na Gwiazdkę”.
Oto nasze zbiory.🤩
Dziękujemy wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom za to, ze okazali swe serce na Gwiazdkę.

02 grudnia 2019 r. nasze przedszkolaki wzięły udział w warsztatach sizalowych, podczas których własnoręcznie wykonały Mikołaje. Najpierw czesały sznurki, a potem ukształtowały postać Mikołaja, przykleiły oczy, usta i nos. Zajęcia manualne okazały się wspaniałą zabawą, ale także przypomnieniem o roli tego szlachetnego człowieka, jakim był Święty Mikołaj. Dziękujemy bardzo p. Renacie za przeprowadzenie ciekawych zajęć dla naszych dzieci. Już nie możemy doczekać się kolejnych w styczniu 🙂

26 listopada 2019 r. Pszczółki z wychowawczynią udały się do zaprzyjaźnionej biblioteki „z kotem” na zajęcia pt. „Jesień po angielsku” Przedszkolaki słuchały jesiennych wierszy, a potem projektowały jeże z liści. Podczas zajęć dzieci utrwalały sobie jesienne kolory oraz informacje o zwierzętach. Dziękujemy bardzo Pani Gabrysi za niezwykle ciekawe spotkanie czytelnicze dla naszych przedszkolaków. Do zobaczenia w grudniu.

25 listopada 2019 r. tradycyjnie w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym wyjątkowym dniu dzieci przyniosły ze sobą ulubione pluszaki. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach muzyczno – ruchowych, tanecznych, plastycznych, a także sportowych. Radości z zabawy nie było końca. Na zakończenie dla naszych milusińskich odbył się słodki poczęstunek.

Uroczystość przygotowała i poprowadziła ciocia Kasia Burnat, której serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę.

20 listopada 2019 r. Pszczółki z wychowawczynią i ciocią Moniką poszły do Mini Piekarni Chleb na Zdrowie przy ul. Wróblewskiego 128 w Łodzi na spotkanie z panem piekarzem. Przedszkolaki obserwowały etapy powstawania chleba, potem same gniotły ciasto i degustowały świeże wypieki. Z okazji wizyty Pszczółki otrzymały prezenciki w postaci paczuszek z bułeczkami i rogalikami za co serdecznie dziękują p. Paulinie i p. Sławkowi. Dziękujemy bardzo właścicielom za zorganizowanie zajęć dla naszych milusińskich. Polecamy wszystkim tę uroczą piekarenkę z cudownymi zapachami od samego wejścia i pysznymi zdrowymi wypiekami przygotowanym prosto z serca.