Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku

Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku

Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy
uczen
Projekt zakończony

uczen
Projekt zakończony

"Akademia Czasu Wolnego"

Projekt zrealizowany

"Nie przegraj życia"

Projekt zrealizowany

Październik 2020
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

BIP

Archiwum

Bardzo, bardzo prosimy o przynoszenie karmy, produktów spożywczych i higienicznych, niepotrzebnych już w domu kocyków i ręczników. Poprzednie dwie akcje pokazały, że nasze dzieci i ich rodzice mają ogromne serca dla zwierząt. Zbiórkę prowadzi klasa VIII z Wychowawczynią😃w sali 53

Uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas odwiedzili Przedszkole Miejskie nr 133 i Niepubliczne Przedszkole Akuku ofiarowali serduszka walentynkowe 6-latkom (naszym przyszłym uczniom)💝

13 lutego 2020 r. Pszczółki z wychowawczyniami pojechały do Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego w Łodzi na zajęcia pt. „Początki państwa polskiego w dawnych legendach”. Dzieci wysłuchały „Legendy o Lechu, Czech i i Rusie” oraz o „Księciu Popielu i myszach”. Przedszkolaki dowiedziały się, jak żyli nasi przodkowie przed powstaniem państwa polskiego, co robili na co dzień, gdzie mieszkali, co jedli. Potem dzieci układały puzzle i zwiedziły wystawy: etnograficzną, archeologiczną i numizmatyczną. Pszczółki wzbogacone wiedzą o swoim kraju wróciły do przedszkola.

14 lutego kl. II wraz z wychowawczynią p. Ewą Sobolewską i p. Ewą Świętosławską wybrała się do Biblioteki z Kotem na uroczystość pasowania na czytelnika. 

Uczniowie, zanim otrzymali ten zaszczytny tytuł, musieli odpowiedzieć na kilka trudnych pytań i rozwiązać kilka zadań o tematyce związanej z książką.Na zakończenie każdy Czytelnik otrzymał dyplom oraz pamiątkową odznakę.

W oczekiwaniu na 210 urodziny Fryderyka Szopena…🎹🎼🎹🎼
Taka środa u Pszczółek;)

Dzień Bezpiecznego Internetu. Bezpieczna przygoda z Internetem…

Karate Kids 🙂 pod okiem naszej nauczycielki wychowania fizycznego pani Ewy Lewandowskiej, która prowadzi darmowe zajęcia dla naszych przedszkolaków.

Misie w EKOdziałaniu…., warsztaty ekologiczne w Miejskim Przedsiębiorstwie Oczyszczania Łódź.