Luty 2019

Dzienne archiwum: 4 lutego 2019

4 lutego klasa VI ponownie wybrała się do teatru „Pinokio”. Tytuł spektaklu intrygował, więc domysłów co do treści było wiele. Okazało się, że tym razem nie było łatwo i przyjemnie, ponieważ przekaz nie był jednoznaczny. Każdy odebrał sztukę inaczej, w zależności od własnej wrażliwości i dociekliwości. Refleksje nad sensem istnienia nie wszystkim przypadły do gustu, ale warsztaty, w których uczestniczyli widzowie, bardzo pomogły zrozumieć przesłanie. Dawały też możliwość zapoznania się z przemyśleniami innych osób, a jednocześnie rozładowały atmosferę. Po warsztatach spotkaliśmy się z panią scenograf, która w przyjazny sposób odkryła przed nami tajniki zawodu.

Chyba nie jesteśmy jeszcze gotowi na tak  poważne rozważania, ale próbować zawsze warto. Sprawdźcie sami.