Luty 2019

Dzienne archiwum: 5 lutego 2019

05 lutego 2019r. na g. 11.00 Pszczółki i inne przedszkolaki wybrały się z wychowawczynią i ciocią Moniką na przedstawienie pt. „Madagaskar” do Teatru Muzycznego w Łodzi. Dzieci po raz pierwszy odwiedziły to znane miejsce kultury i z ogromną niecierpliwością czekały na rozpoczęcie. Wszyscy mieli okazję z bliska obejrzeć i posłuchać mistrzowskiej gry aktorskiej znanej bajki przeniesionej na deski teatru. Przedszkolaki rozpoznały główne postacie z ulubionej bajki, które podchodziły i witały się z małymi widzami. Wszyscy uczestnicy wycieczki byli zachwyceni scenografią, strojami i śpiewem aktorów, którzy perfekcyjnie wcielili się w swoje role. Musical okazał się cudowną przygodą z teatrem dla naszych przedszkolaków. Dziękujemy bardzo jednemu z naszych dziadków, który zarezerwował nam bilety na ten wspaniały spektakl. Polecamy innym, bo warto obejrzeć i przeżyć bajkowe chwile w magicznym Teatrze Muzycznym w naszym mieście.