Luty 2019

Dzienne archiwum: 25 lutego 2019

Piątkowy poranek spędziliśmy na tworzeniu marmurkowego papieru i wspólnych zabawach. Później z naszych papierów złożyliśmy piękne wielokolorowe latające żurawie. Z niecierpliwością czekaliśmy na warsztaty Piaskownicy. Zamieniliśmy się w Indian, zbudowaliśmy i pomalowaliśmy totem, tańczyliśmy wokół niego, pokonywaliśmy tory przeszkód i polowaliśmy na bizony. Po obiedzie po raz ostatni wybraliśmy się do Biblioteki z Kotem, gdzie spotkaliśmy się z pracownicą Polskich Kolei Państwowych. Pani opowiedziała nam o pracy kolejarzy, zasadach bezpiecznego poruszania się przy torach i przejazdach kolejowych oraz wypadkach do których dochodzi przez nieuwagę dzieci i dorosłych. Każdy z nas otrzymał odblaskowe upominki i ciekawą książkę. Po powrocie wspominaliśmy najciekawsze i najzabawniejsze wydarzenia z ferii oraz stworzyliśmy ostatnią kartkę „Pamiętnika z półkolonii”. Posililiśmy nasze ciała i podjęliśmy dalszą zabawę. Uwielbiamy stare zabawy, które możemy zmieniać według naszych pomysłów. „Szczur” rządzi!!! Bawiliśmy się wspaniale. Nie możemy doczekać się wakacji, gdy znów się spotkamy. Do zobaczenia w wakacje!!!!