Kwiecień 2019
« Mar   Maj »

Dzienne archiwum: 5 kwietnia 2019

Pamiętacie jak świętowaliśmy Dzień Kobiet? – Było wybornie 🙂
Nie mogło więc zabraknąć rewanżu. Dziewczyny nie chciały sprawić chłopcom zawodu i przygotowały się równie starannie. Oprócz słodkiego poczęstunku nie zabrakło atrakcji „intelektualnych”. Quiz z wiedzy o koleżankach, ich zainteresowaniach, cechach mniej lub bardziej charakterystycznych czy umiejętnościach dostarczył wiele uciechy. Nie mniej ciekawie przebiegały rozgrywki w „5 sekund”, „Tik, tak, bum” i innych zabawach.
Znów było wyjątkowo miło i przede wszystkim mogliśmy być razem w kolejnej odsłonie integracji.

W marcu obie klasy IV udały się do planetarium w EC1 aby obejrzeć i posłuchać bardzo ciekawej opowieści o wszechświecie.  W kwietniu zaś uczniowie V i VI klasy uczestniczyli w nietypowej lekcji o Układzie Słonecznym.