Czerwiec 2019

Miesięczne archiwum: Czerwiec 2019

Nasza najmłodsza grupa- Motylki- korzysta z ciepłych temperatur i pięknej pogody bawiąc się na świeżym powietrzu. Ostatnio królują u nas zabawy z chustą animacyjną 🙂

Uczniowie naszej szkoły brali udział w międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur Matematyczny”.
Kinga Dudkiewicz z klasy 6 i Hanna Głogowska z klasy 4a zdobyły wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy:)
Grupa uczniów naszej szkoły Jakub Olczak, Marcin Pastuszka i Mateusz Pacaj zdobyli I miejsce w konkursie „Statystyka w karierze”. W konkursie oceniana była wiedza i umiejętności z zakresu analizy danych statystycznych charakteryzujących rynek pracy, demografię i gospodarkę Polski oraz poprawność opracowania ankiety dotyczącej problemu wyboru dalszej ścieżki kształcenia.
Opiekunem konkursu była Izabela Król.

A jednak wiemy jak to jest być dzieckiem. Dziś nasza wychowawczyni zabrała nas na plac zabaw, gdzie mogliśmy sprawdzić ile w nas jeszcze młodego ducha 🙂 Trochę szaleliśmy, dlatego niespodziankowe lody od rodziców pomogły złagodzić skutki wyjątkowo gorącego dnia. Kacper, Victoria i Weronika wygrali popularną w młodszych rocznikach zabawę „raz, dwa, trzy Baba Jaga patrzy” i jako pierwsi otrzymali nagrody – czekoladki. Później przyszedł czas na sprawnościowe popisy:) i kolejne „raz, dwa, trzy – ale tym razem – za siebie”. Do szkoły niektórzy wracali nieco odmienieni – w myśl zasady: brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko. Ciekawe co na to nasi rodzice.

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 4b Bartłomiej Banaszkiewicz, w dniu 1 czerwca 2019 roku, zdobył I miejsce w zawodach motocrossowych w Czerwionce, w kategorii cross-country mx 65. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.