Czerwiec 2019

Dzienne archiwum: 1 czerwca 2019

A jednak wiemy jak to jest być dzieckiem. Dziś nasza wychowawczyni zabrała nas na plac zabaw, gdzie mogliśmy sprawdzić ile w nas jeszcze młodego ducha 🙂 Trochę szaleliśmy, dlatego niespodziankowe lody od rodziców pomogły złagodzić skutki wyjątkowo gorącego dnia. Kacper, Victoria i Weronika wygrali popularną w młodszych rocznikach zabawę „raz, dwa, trzy Baba Jaga patrzy” i jako pierwsi otrzymali nagrody – czekoladki. Później przyszedł czas na sprawnościowe popisy:) i kolejne „raz, dwa, trzy – ale tym razem – za siebie”. Do szkoły niektórzy wracali nieco odmienieni – w myśl zasady: brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko. Ciekawe co na to nasi rodzice.

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 4b Bartłomiej Banaszkiewicz, w dniu 1 czerwca 2019 roku, zdobył I miejsce w zawodach motocrossowych w Czerwionce, w kategorii cross-country mx 65. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.