Luty 2020
« Sty   Mar »

Dzienne archiwum: 14 lutego 2020

14 lutego 2020 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy pt. „Muzyczny pociąg dookoła świata”, który poprowadził animator z firmy Prepublika. Wszyscy uczestnicy zabawy wyruszyli w podróż pociągiem do różnych krajów, a podczas przystanków na stacjach tańczyli do wybranych utworów. Nie zabrakło też zawodów np. z przechodzeniem pod mostkiem. Na sali było pięknie, dzięki dekoracjom wykonanym przez ciocię Edytkę i smacznie dzięki słodkościom i napojom przygotowanym przez p. intendentkę i panie kucharki. Przyjechał do nas również pan fotograf, który wykonał naszym przedszkolakom zdjęcia, indywidualne i grupowe. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę na sali gimnastycznej oraz panu animatorowi za cudowną zabawę dla naszych dzieci.

14 lutego kl. II wraz z wychowawczynią p. Ewą Sobolewską i p. Ewą Świętosławską wybrała się do Biblioteki z Kotem na uroczystość pasowania na czytelnika.

Uczniowie, zanim otrzymali ten zaszczytny tytuł, musieli odpowiedzieć na kilka trudnych pytań i rozwiązać kilka zadań o tematyce związanej z książką.Na zakończenie każdy Czytelnik otrzymał dyplom oraz pamiątkową odznakę.

W oczekiwaniu na 210 urodziny Fryderyka Szopena…🎹🎼🎹🎼
Taka środa u Pszczółek;)

Dzień Bezpiecznego Internetu. Bezpieczna przygoda z Internetem…