Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku

Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku

Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy
uczen
Projekt zakończony

uczen
Projekt zakończony

"Akademia Czasu Wolnego"

Projekt zrealizowany

"Nie przegraj życia"

Projekt zrealizowany

Luty 2020
P W Ś C P S N
« Sty   Mar »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

BIP

Dzienne archiwum: 14 lutego 2020

14 lutego 2020 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy pt. „Muzyczny pociąg dookoła świata”, który poprowadził animator z firmy Prepublika. Wszyscy uczestnicy zabawy wyruszyli w podróż pociągiem do różnych krajów, a podczas przystanków na stacjach tańczyli do wybranych utworów. Nie zabrakło też zawodów np. z przechodzeniem pod mostkiem. Na sali było pięknie, dzięki dekoracjom wykonanym przez ciocię Edytkę i smacznie dzięki słodkościom i napojom przygotowanym przez p. intendentkę i panie kucharki. Przyjechał do nas również pan fotograf, który wykonał naszym przedszkolakom zdjęcia, indywidualne i grupowe. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę na sali gimnastycznej oraz panu animatorowi za cudowną zabawę dla naszych dzieci.

 

14 lutego kl. II wraz z wychowawczynią p. Ewą Sobolewską i p. Ewą Świętosławską wybrała się do Biblioteki z Kotem na uroczystość pasowania na czytelnika. 

Uczniowie, zanim otrzymali ten zaszczytny tytuł, musieli odpowiedzieć na kilka trudnych pytań i rozwiązać kilka zadań o tematyce związanej z książką.Na zakończenie każdy Czytelnik otrzymał dyplom oraz pamiątkową odznakę.

W oczekiwaniu na 210 urodziny Fryderyka Szopena…🎹🎼🎹🎼
Taka środa u Pszczółek;)

Dzień Bezpiecznego Internetu. Bezpieczna przygoda z Internetem…