Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku

Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku

Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy
uczen
Projekt zakończony

uczen
Projekt zakończony

"Akademia Czasu Wolnego"

Projekt zrealizowany

"Nie przegraj życia"

Projekt zrealizowany

Październik 2020
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

BIP

Dzienne archiwum: 20 października 2020

Dzień Chłopaka w Grupie Żabek odbył się w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Chłopcy mieli parę wyzwań do pokonania. Natomiast zadaniem dziewczynek było wybranie Mistera w danej konkurencji:
Mister Szybkiego Liczenia, Piłkarski Mistrz ,Mister Celnego Oka, Mistrz Samochodowej Kierownicy, Najbardziej Rozskakany Mister, Najbardziej Wysportowany Mister, Najbardziej Roztańczony Mister. Na koniec dziewczynki wręczyły  dyplomy oraz nagrody.

 Dzieci z Grupy Żabki przyniosły do przedszkola marchewki i jabłka. Z myślą o  witaminkach, postanowiliśmy zrobić sok jabłkowo- marchewkowy. Jednak zanim przystąpiliśmy do pracy, dzieci zapoznały się z urządzeniem do robienia soku – sokowirówką , jego działaniem i utrwalały sobie zasady bezpieczeństwa. Następnie dzieci kolejno podchodziły i samodzielnie wyciskały sok z jabłek i marchwi. Po skończonej pracy dzieci delektowały się jego smakiem. Wszystkim bardzo smakował, ponieważ wykonany był przez dzieci, bez dodatku cukru i bez konserwantów. E.K.

W ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Zabawa Sztuką” dzieci z Grupy Żabek zainspirowane nową techniką malarską Giuseppe Arcimboldo wspólnie stworzyły własne dzieło. Obraz niemalowany składający się z warzyw, owoców oraz darów lasu.

14 października 2020r. w naszym Zespole odbyło się ślubowanie. Dzieci z klas pierwszych zostały pasowane na uczniów przez Panią Dyrektor. Uczniowie zaśpiewali piosenki specjalnie przygotowane dla swoich gości. Na zakończenie uroczystości pierwszoklasiści otrzymali dyplomy oraz książki, a także upominki od swoich rodziców.
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w nauce 🙂