Listopad 2020

Dzienne archiwum: 9 listopada 2020

W dniu 26.10.2020 r. w naszym przedszkolu odbyło się Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka🙂

Dzieci nowo przyjęte z grupy Motylki i Żabki składały uroczyste ślubowanie w obecności pani dyrektor i zostały oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków PM nr 21 w Łodzi.

Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, czapeczki i przypinki, a na koniec uroczystości wzięły udział w sesji zdjęciowej z fotografem 🙂

Zapewne Państwo wiedzą, że mimo niesprzyjających warunków rozpoczęło się głosowanie na Budżet Obywatelski 2020/2021. Decyzją Rady Miasta jednostki budżetowe muszą startować z list ponadosiedlowych.  W tej kategorii złożonych zostało ponad 260 wniosków. Ponad sto zostało odrzuconych jako nie spełniające kryteriów obecnego budżetu.  Nasze oba wnioski ten etap przeszły nawet bez konieczności składania uzupełnień. Można powiedzieć, że jest to pierwszy mały kroczek do tego aby nasze projekty jak w zeszłym roku znalazły się w puli zwycięzców.
Tak jak w zeszłym roku mamy partnerów,  którzy wesprą nas głosami, mamy też instytucje i osoby które nie mając swoich projektów będą nam pomagały.

Jednak każdy głos jest na wagę zwycięstwa.

Dlatego w imieniu swoim imieniu proszę o oddanie głosów na nasze projekty i projekty zaprzyjaźnionych uczestników tej edycji budżetu:
Nasz projekt:
– L041 – zaczarowany ogród – ogród sensoryczny z 5 strefami w tym zabawy, smaku, zapachu.
Projekty Ponadosiedlowe promowane przez nas:
– L030
– L032
– L092
i osiedlowe
– G071PK
– G072PK

W najbliższym czasie prawdopodobnie dołącza jeszcze 2-3 projekty. Szczegółowe opisy projektów na stronie szkoły. Prosimy o głosy, KAŻDY SIĘ LICZY.
Poniżej link do głosowania
https://liblink.pl/NOuVFnJE8t  projekty L030, L032, L041, L092

https://liblink.pl/GMQjyNAfyE – projekty G071PK, G072PK

Stwórzmy niespotykane miejsce gdzie, nasze dzieci ale i Państwo, będziecie mogli wypoczywać i uprawiać bezpiecznie sport.

INFORMACJA – zeszłoroczny projekt ze względu na COVID będzie realizowany w najbliższym czasie.

U nas każdy uczeń dobrze wie, że na świetlicy nie będzie nudził
się. W październiku i na początku listopada podczas zajęć świetlicowych nasi
uczniowe stworzyli piękne prace plastyczne.