Luty 2021

Dzienne archiwum: 2 lutego 2021

Bezpłatne warsztaty z programowania Koduj z Gigantami już wystartowały! Zapraszamy uczniów do zapisów
i wzięcia udziału konkursie z nagrodami dla szkół 🎁🐱‍💻

Zajęcia stacjonarne będą odbywać się w grupach max. 12-osobowych z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego.

Uczniowie mają możliwość zapisu na interaktywne zajęcia online, które będą prowadzone przez trenerów w zamkniętych, małych grupach.

Program zajęć dopasowany jest odpowiednio do grupy wiekowej. Tym razem, uczestnicy warsztatów będą programować świat swoich ulubionych bohaterów gier, ale nie tylko.

Drodzy uczniowie!

Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach z programowania @Koduj z Gigantami!

Jeśli chcecie poznać świat tworzenia gier, aplikacji mobilnych i języków programowania, wydarzenie Koduj z Gigantami jest właśnie dla Was! Na uczestników czeka konkurs, w którym nagrody otrzymuje autor zwycięskiego projektu oraz szkoła!

Zajęcia już wystartowały, ale wciąż możecie dołączyć i samodzielnie nauczyć się programować świat swoich ulubionych bohaterów gier komputerowych. Będziecie mieć okazję do kodowania w m.in. takich środowiskach, jak:

• SCRATCH, MINECRAFT, MakeCode (uczestnicy 7 – 9 lat),

• SCRATCH, APP INVENTOR (uczestnicy 10 – 12 lat),

• C#, VISUAL STUDIO (uczestnicy powyżej 13. roku życia).

• Aby wziąć udział w zajęciach, należy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Sprawdź szczegóły i wypełnij wraz z rodzicem formularz zapisowy, aby zarezerwować miejsce → www.kodujzgigantami.pl

Na zajęcia zapraszają @Giganci Programowania.

Bezpośredni link do zapisów: