maj 2022

Dzienne archiwum: 9 maja 2022

Nasze przedszkolaki wybrały się do Orientarium.  Dzieci miały okazję obserwować pływające słonie.

Było wspaniale 🙂

Z entuzjazmem oznajmiamy, że nasze boisko już jest gotowe 🙂

Zajęcia na tym nowoczesnym boisku to sama radość  i przyjemność.

Pod koniec kwietnia klasa 1a była na  wycieczce w  Planetarium przy ulicy Pomorskiej w Łodzi. Dzieci uczestniczyły w bardzo ciekawych zajęciach – eksperymentach, podczas których wzięły udział w doświadczeniach z wodą i wiązkami światła. Dowiedziały się również wielu ciekawostek o kosmosie, gwiazdach i planetach. Na koniec obejrzały interesującą prezentację o kropli wody i Ziemi w kosmosie.

Przed majówką, klasy I – III wzięły udział w Wiosennym Balu zorganizowanym  przez szkolny samorząd. Przy wielu skocznych i tanecznych utworach, dzieci bardzo miło spędziły czas. Dodatkową atrakcją był poczęstunek w klasach zorganizowany przez rodziców.

To był naprawdę bardzo udany i radosny dzień 🙂