Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku

Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku

Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy
uczen
Projekt zakończony

uczen
Projekt zakończony

"Akademia Czasu Wolnego"

Projekt zrealizowany

"Nie przegraj życia"

Projekt zrealizowany

luty 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

BIP

 Nasi uczniowie i nauczyciele odwiedzili turecką szkołę. Zostali w niej ugoszczeni, a z naszymi tureckimi partnerami rozmawiali o tradycjach narodowych. Tańczyli, smakowali tutejsze   potrawy, tworzyli nietypowe prace plastyczne oraz  zwiedzili Muzeum Historii Miasta Uşak. 

Podczas wycieczki  zwiedzili także  ruiny starożytnego miasta Blaundos 🏞, szklany taras w Parku Przyrody Ulubay Canyon (drugi najdłuższy na świecie) oraz Centrum Sportowe, w którym obejrzeli pokazy judo 🥋, zapasów🤼‍♂️, taekwondo i gimnastyki 🤸‍♂️.