Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku

Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku

Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy
uczen
Projekt zakończony

uczen
Projekt zakończony

"Akademia Czasu Wolnego"

Projekt zrealizowany

"Nie przegraj życia"

Projekt zrealizowany

grudzień 2022
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

BIP

Pobyt w Turcji naszych erasmusowiczów dobiegł końca. Dziś już wrócili do szkoły, ale jeszcze przedwczoraj przebywali w  Antalay nad Morzem Śródziemnym, zwiedzali Park Narodowy Kursunlu z wodospadami, płynęli statkiem , by zobaczyć wodospad Duden i poznać historię bramy Hardiana.  A na koniec… szaleli w morskich falach 🙂

 Odbyła się pożegnalna kolacja z przyjaciółmi z Turcji i Węgier.  Nasi uczniowie otrzymali od gospodarzy pamiątkowe upominki  i spędzili czas w ulubionej restauracji pijąc milkshake.

Wyjazd i pobyt naszych uczniów i nauczycieli w Turcji miał miejsce w ramach realizacji założeń i wymiany dobrych praktyk projektu „Everything you need is in you” finansowanego ze środków programu Erasmus +.