grudzień 2022

Pobyt w Turcji naszych erasmusowiczów dobiegł końca. Dziś już wrócili do szkoły, ale jeszcze przedwczoraj przebywali w  Antalay nad Morzem Śródziemnym, zwiedzali Park Narodowy Kursunlu z wodospadami, płynęli statkiem , by zobaczyć wodospad Duden i poznać historię bramy Hardiana.  A na koniec… szaleli w morskich falach 🙂

Odbyła się pożegnalna kolacja z przyjaciółmi z Turcji i Węgier.  Nasi uczniowie otrzymali od gospodarzy pamiątkowe upominki  i spędzili czas w ulubionej restauracji pijąc milkshake.

Wyjazd i pobyt naszych uczniów i nauczycieli w Turcji miał miejsce w ramach realizacji założeń i wymiany dobrych praktyk projektu „Everything you need is in you” finansowanego ze środków programu Erasmus +.