Marzec 2019

Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 2
W sumie: 237959

Minął kolejny dzień ferii. Od samego rana były ploteczki i zabawy w grupie. Zaopatrzeni w wygodną odzież na przebranie udaliśmy się w kolejne z naszych ulubionych miejsc – do sali zabaw „Agatka”. Dwie godziny intensywnej, zwariowanej zabawy pozwoliły nam wyładować energię, która rozsadzała nas od środka. Powróciliśmy do szkoły na obiad i po krótkim odpoczynku udaliśmy się do zaprzyjaźnionej Biblioteki z Kotem. Dowiedzieliśmy się jakie filmy animowane powstały w naszym mieście. Rozpoznaliśmy wszystkie pomniki Bajkowej Łodzi. Nie uwierzycie, ale niektóre bajki są starsze od naszych Pań czy pracowników Biblioteki. Szok!!! Wszyscy wzięliśmy udział w konkursie na temat łódzkich bajek i każdy z nas w nagrodę otrzymał książeczkę do kolorowania o tematyce historycznej. Po powrocie do szkoły pobawiliśmy się chwilę balonami. Chętne osoby pobawiły się na komputerach, a pozostałe skakały na skakankach czy grały w gumę i w starą zabawę z dzieciństwa naszych Pań „raz, dwa, trzy Flinston”, której nadaliśmy nową nazwę „lasery”. „Szczur” był równie emocjonujący 🙂 Na koniec dnia zostało nam już tylko tyle siły, by posegregować wszystkie pudła z klockami. Nie możemy doczekać się kolejnego dnia!