Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku

Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku

Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy
uczen
Projekt zakończony

uczen
Projekt zakończony

"Akademia Czasu Wolnego"

Projekt zrealizowany

"Nie przegraj życia"

Projekt zrealizowany

Luty 2020
P W Ś C P S N
« Sty    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

BIP

Piątkowy poranek spędziliśmy na tworzeniu marmurkowego papieru i wspólnych zabawach. Później z naszych papierów złożyliśmy piękne wielokolorowe latające żurawie. Z niecierpliwością czekaliśmy na warsztaty Piaskownicy. Zamieniliśmy się w Indian, zbudowaliśmy i pomalowaliśmy totem, tańczyliśmy wokół niego, pokonywaliśmy tory przeszkód i polowaliśmy na bizony. Po obiedzie po raz ostatni wybraliśmy się do Biblioteki z Kotem, gdzie spotkaliśmy się z pracownicą Polskich Kolei Państwowych. Pani opowiedziała nam o pracy kolejarzy, zasadach bezpiecznego poruszania się przy torach i przejazdach kolejowych oraz wypadkach do których dochodzi przez nieuwagę dzieci i dorosłych. Każdy z nas otrzymał odblaskowe upominki i ciekawą książkę. Po powrocie wspominaliśmy najciekawsze i najzabawniejsze wydarzenia z ferii oraz stworzyliśmy ostatnią kartkę „Pamiętnika z półkolonii”. Posililiśmy nasze ciała i podjęliśmy dalszą zabawę. Uwielbiamy stare zabawy, które możemy zmieniać według naszych pomysłów. „Szczur” rządzi!!! Bawiliśmy się wspaniale. Nie możemy doczekać się wakacji, gdy znów się spotkamy. Do zobaczenia w wakacje!!!!