Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy
uczen
Projekt zakończony

uczen
Projekt zakończony

"Akademia Czasu Wolnego"

Projekt zrealizowany

"Nie przegraj życia"

Projekt zrealizowany

Wrzesień 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

BIP

8 marca to święto, które ma tylu zwolenników, co i przeciwników. U nas w szkole Ci pierwsi byli w zdecydowanej przewadze 😉. Piękny uśmiech, kwiatek, drobny, słodki poczęstunek towarzyszyły krótszym czy dłuższym życzeniom. Każda z pań została obdarowana prymulką, którą teraz pieczołowicie pielęgnuje.

Jednak chłopcy z klasy VI postanowili zrobić swoim koleżankom wyjątkową niespodziankę.
W rewanżu za zeszłoroczny Dzień Mężczyzn (nietypowy, ale jakże udany) przygotowali prawdziwą ucztę z uroczym i przepysznym tortem (żałujcie, że nie mogliście spróbować  😉). Nie zapomnieli też o i innych rozrywkach – wygibasy na planszy do Twistera czy ustawianie misternych konstrukcji z miniaturowych krzesełek dostarczyły wiele radości. Uwieczniliśmy wszystko na zdjęciach – całe szczęście, że zostanie po tym wydarzeniu jakaś pamiątka.