Wrzesień 2019
« Cze

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w zbieraniu głosów na nasz projekt Budżetu Obywatelskiego. Nazwa projektu:

1. Chcemy żyć zdrowo i sportowo – Nowe boisko potrzebujemy, smartfonom dziękujemy.

Budżet zakłada budowę boiska wielofunkcyjnego wraz z przyległym placem zabaw dla dzieci, dwoma boiskami do siatkówki i trzema do badmintona. Wokół boisk i placu zabaw powstanie bieżnia tartanowa. Wartość projektu 1 050 000 pln. Zbiórka podpisów będzie odbywać się w partnerstwie z 4 innymi szkołami-wzajemne głosowanie na projekty. Numery projektów partnerskich przekażemy przed głosowaniem.

Prosimy Państwa i wszystkich Państwa znajomych, rodziny o włączenie się do akcji zbierania podpisów. Nowe boisko jest pierwszym z planów rozbudowy naszej szkoły. Działania mają wzbogacić bazę szkoły, umożliwić przeprowadzanie aktywniejszych zajęć dla naszej młodzieży i dzieci. Nowe boisko będzie bezpieczniejsze. Ponadto będzie stanowić wspaniałe miejsce do organizacji spotkań osiedlowych, rodzinnych i szkolnych. Jeszcze raz proszę o głosy i pomoc w imieniu Rady Pedagogicznej. Może głosować każdy mieszkaniec Łodzi niezależnie od wieku. Głosować można na projekty z różnych dzielnic i ten fakt chcemy wykorzystać w naszym partnerstwie.