Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku

Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku

Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy
uczen
Projekt zakończony

uczen
Projekt zakończony

"Akademia Czasu Wolnego"

Projekt zrealizowany

"Nie przegraj życia"

Projekt zrealizowany

luty 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

BIP

Fundacja UWOLNIENIE z Łodzi w partnerstwie z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Łodzi realizuje Projekt  „Dalej widzieć, więcej wiedzieć”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt jest skierowany do uczniów z klas I-VI Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr  1 w Łodzi.

Projekt realizowany w ramach działania 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty stanowi odpowiedź na potrzeby uczniów ZS-P nr 1 w Łodzi.

Nadrzędnym celem projektu jest wyrównanie szans edukacyjnych oraz rozwój kluczowych kompetencji w zakresie matematyki, przedsiębiorczości, informatyki oraz języków obcych, poprzez organizację zajęć dydaktyczno-wyrównawczych i pozalekcyjnych.

Dodatkowo uczniowie ZS-P nr 1 w Łodzi będą mieli możliwość udziału w dodatkowych zajęciach z zakresu  plastyki i muzyki. Uzupełnienie programu nauczania o dodatkowe zajęcia plastyczno-techniczne i muzyczne, jest potrzebne z punktu widzenia rozwoju kreatywności u młodych ludzi, podniesienia ich poziomu abstrakcyjnego myślenia, potrzebnych w życiu codziennym i zawodowym.

W ramach projektu zakupiony został sprzęt komputerowy, stanowiący wyposażenie pracowni komputerowej, w której odbywają się zajęcia z informatyki. Zakup tablic interaktywnych umożliwi nauczycielom tworzenie autorskich programów i angażowanie uczniów w realizowane zajęcia.