Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku

Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku

Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy
uczen
Projekt zakończony

uczen
Projekt zakończony

"Akademia Czasu Wolnego"

Projekt zrealizowany

"Nie przegraj życia"

Projekt zrealizowany

luty 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

BIP

Przedszkole Miejskie nr 21 funkcjonuje od 1 września 2013 r. Mieści się w budynku przy ulicy Krzemienieckiej 24a. Nasze Kochane Dzieci są podzielone na pięć grup: Żabki (trzylatki ), Biedronki (trzylatki ), Pszczółki (czterolatki ), Misie (cztero i pięciolatki ) oraz Motylki (sześciolatki).

Przedszkole nasze jest placówką nastawioną na szeroko rozumiany rozwój dziecka, tak, aby poznało radość płynącą z zabawy, nauczyło się nawiązywać relacje z innymi dziećmi, z przyjemnością odkrywało i rozumiało otaczający go świat, nauczyło się samodzielności, zasad bezpieczeństwa oraz radzenia sobie z trudnościami, poznało nowe doświadczenia i odnosiło sukcesy. Każdemu dziecku stwarzamy szansę na miarę jego możliwości. Dążymy do tego, aby nasi wychowankowie osiągnęli gotowość szkolną i odnosili sukcesy w szkole. Dbamy o potrzeby dzieci i rodziców.

Każde dziecko jest dla nas ważne. Zrobimy wszystko, aby w naszym Przedszkolu czuło się akceptowane i bezpieczne. Aby bez widocznego wysiłku, bez dużego stresu, bez płaczu osiągnęło granice, które będą nas zdumiewały. Stworzymy warunki do harmonijnego rozwoju, do bycia samodzielnym, i otwartym na nowe doświadczenia. Zapewniamy, że każde z dzieci w naszym Przedszkolu dostaje klucz do zdobywania wiedzy, do twórczych poszukiwań, inspirację do działania. Aby każde dziecko było niezwykle pomysłowe, samodzielne, miało bogaty słownik, rysowało, malowało, śpiewało oraz posiadało głód wiedzy i rozwijało swoje zainteresowania.