Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy
uczen
Projekt zakończony

uczen
Projekt zakończony

"Akademia Czasu Wolnego"

Projekt zrealizowany

"Nie przegraj życia"

Projekt zrealizowany

Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

BIP

Przedszkole Miejskie nr 21 funkcjonuje od 1 września 2013 r. Mieści się w budynku przy ulicy Krzemienieckiej 24a. Nasze Kochane Dzieci są podzielone na pięć grup: Żabki (trzylatki ), Biedronki (trzylatki ), Pszczółki (czterolatki ), Misie (cztero i pięciolatki ) oraz Motylki (sześciolatki).

Przedszkole nasze jest placówką nastawioną na szeroko rozumiany rozwój dziecka, tak, aby poznało radość płynącą z zabawy, nauczyło się nawiązywać relacje z innymi dziećmi, z przyjemnością odkrywało i rozumiało otaczający go świat, nauczyło się samodzielności, zasad bezpieczeństwa oraz radzenia sobie z trudnościami, poznało nowe doświadczenia i odnosiło sukcesy. Każdemu dziecku stwarzamy szansę na miarę jego możliwości. Dążymy do tego, aby nasi wychowankowie osiągnęli gotowość szkolną i odnosili sukcesy w szkole. Dbamy o potrzeby dzieci i rodziców.

Każde dziecko jest dla nas ważne. Zrobimy wszystko, aby w naszym Przedszkolu czuło się akceptowane i bezpieczne. Aby bez widocznego wysiłku, bez dużego stresu, bez płaczu osiągnęło granice, które będą nas zdumiewały. Stworzymy warunki do harmonijnego rozwoju, do bycia samodzielnym, i otwartym na nowe doświadczenia. Zapewniamy, że każde z dzieci w naszym Przedszkolu dostaje klucz do zdobywania wiedzy, do twórczych poszukiwań, inspirację do działania. Aby każde dziecko było niezwykle pomysłowe, samodzielne, miało bogaty słownik, rysowało, malowało, śpiewało oraz posiadało głód wiedzy i rozwijało swoje zainteresowania.