Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku

Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku

Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy
uczen
Projekt zakończony

uczen
Projekt zakończony

"Akademia Czasu Wolnego"

Projekt zrealizowany

"Nie przegraj życia"

Projekt zrealizowany

grudzień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

BIP

 

                                                      Rada Pedagogiczna
                                                            Dyrekcja szkoły

 

  Anna Rogala – dyrektor
 Aneta Tomczak,  Marcin Gapys – wicedyrektor
 

 

                                                             Nauczyciele

 

Bartczak Aneta · informatyka kl.  I –III, IV, V, VIII, 

   wychowawca w świetlicy

Bartosiak Małgorzata · doradztwo zawodowe
Bednarczyk Izabela · nauczyciel wspierający
Dorabiała Aneta · edukacja wczesnoszkolna kl. III
Dratkowicz Katarzyna · język niemiecki
Gapys Marcin · informatyka kl. VII, wychowanie fizyczne kl. VII,      etyka
Grzesiak Marek · geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
Szczakowska Izabela · psycholog
Hejna-Kot Agnieszka · wychowawca w świetlicy
Iwanicka-Szczepaniak Agnieszka · muzyka IV – VII, język angielski kl. I –  III
Marczuk Agnieszka · matematyka kl. IV A
Klimkiewicz Wojciech · historia, wiedza o społeczeństwie
Lenica Łukasz · wychowanie fizyczne kl. IV,V,VIII
Chwedczuk Dominika · wychowawca w świetlicy
Łubczyk Elżbieta · religia
Motyl Aleksandra · edukacja wczesnoszkolna kl. II B
Matczak Zuzanna · chemia
Orlikowska Anna · język angielski kl. IV –  VIII
Otrębska-Chrobot Anna · edukacja wczesnoszkolna, kl. II A
Pałasz-Bernacka Katarzyna · pedagog
Heidrich Renata · nauczyciel wspierający
Połynka Anna ·  matematyka, fizyka
Skrobiranda Monika · wychowawca w świetlicy
Frakowska Agnieszka · edukacja wczesnoszkolna kl. I A
Świętosławska Ewa ·  biblioteka
Tomczak Aneta · technika, plastyka, wychowanie do życia w rodzinie
Welhan Aleksandra · język polski
Zwolińska Agnieszka · przyroda kl. IV, biologia kl. V-VIII, wychowawca

  w świetlicy

 

 

                                                          Wychowawcy klas

 

kl. I A – Frakowska Agnieszka
Kl. II B – Motyl Aleksandra
kl. II A – Otrębska-Chrobot Anna
kl. III A – Dorabiała Aneta
Kl. IV A – Orlikowska Anna
kl. V A – Welhan Aleksandra
kl. VII A – Gapys Marcin
kl. VIII A – Zwolińska Agnieszka