Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku

Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku

Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy
uczen
Projekt zakończony

uczen
Projekt zakończony

"Akademia Czasu Wolnego"

Projekt zrealizowany

"Nie przegraj życia"

Projekt zrealizowany

Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

BIP

 

                                                      Rada Pedagogiczna

                                                            Dyrekcja szkoły

 

Rogala Anna – dyrektor
Tomczak Aneta – wicedyrektor
 

                                                             Nauczyciele

 

Bartczak Aneta – informatyka kl.  I –III, IV,VII, VIII,  wychowawca

  w świetlicy

Bartosiak Małgorzata – doradztwo zawodowe
Bednarczyk Izabela – nauczyciel wspierający
Dorabiała Aneta – edukacja wczesnoszkolna kl. II
Dratkowicz Katarzyna – język niemiecki
Gapys Marcin – informatyka kl. VI, wychowanie fizyczne IV-VIII
Grzesiak Marek – geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
Hądzel Alina – psycholog
Iwanicka-Szczepaniak Agnieszka – muzyka IV – VII, język angielski kl. I –  III
Kierblewski Włodzimierz – fizyka
Klimkiewicz Wojciech – historia, wiedza o społeczeństwie
Lewandowska Ewa – wychowawca w świetlicy
Łubczyk Elżbieta – religia
Motyl Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna kl. IB
Matczak Zuzanna – chemia
Orlikowska Anna – język angielski kl. IV –  VIII
Otrębska-Chrobot Anna – edukacja wczesnoszkolna, kl. IA
Palasz-Bernacka Katarzyna – pedagog
Pawlikowski Dariusz – nauczyciel wspierający
Połynka Anna – matematyka
Skrobiranda Monika – wychowawca w świetlicy
Sobolewska Ewa – edukacja wczesnoszkolna kl. III
Świętosławska Ewa – biblioteka, wychowawca w świetlicy
Tomczak Aneta – technika, plastyka, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca w świetlicy
Welhan Aleksandra – język polski
Zwolińska Agnieszka – przyroda kl. IV, biologia kl. VI-VIII, wychowawca

  w świetlicy

 

                                                          Wychowawcy klas

 

kl. IA – Otrębska- Chrobot Anna
Kl. IB – Motyl Aleksandra
kl. II – Dorabiała Aneta
kl. III – Sobolewska Ewa
Kl. IV – Aleksandra Welhan
kl. VI – Gapys Marcin
kl. VII – Zwolińska Agnieszka
kl. VIII – Orlikowska Anna