Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku

Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku

Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy
uczen
Projekt zakończony

uczen
Projekt zakończony

"Akademia Czasu Wolnego"

Projekt zrealizowany

"Nie przegraj życia"

Projekt zrealizowany

Sierpień 2021
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

BIP

Bez kategorii

                           

25 września klasa VIa wraz z wychowawcą  panem Marcinem Gapysem i panią pedagog, wybrała się na Motodrom przy ulicy Parkowej, aby zdobyć uprawnienia do poruszania się rowerem po drogach publicznych.

 
Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 września zbliża się, od najmłodszego aż po strażaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka.
Było wesoło i kolorowo, gry i zabawy w naszym przedszkolu, towarzyszyły nam przez cały dzień Były bańki, balony i dużo wspólnej zabawy 🙂 Wszyscy bawiliśmy się świetnie!

Dzień kropki w grupie Misiów, to doskonały moment na to, by przekonać się, że mała kropka potrafi przynieść wielkie zmiany.

 

 

Przypominamy, że od 4 do 29 maja do godz.15:00 trwa elektroniczna rekrutacja do łódzkich szkół podstawowych. Adres strony internetowej dla rodziców: https://lodz.elemento.pl
ZAPRASZAMY!!!

 

12 marca 2019 r. Od g. 17.00 w naszym przedszkolu odbył się Dzień Otwarty. Z te okazji gościliśmy dzieci z rodzicami, którzy od następnego roku będą mogli uczęszczać do naszej placówki. Pani Dyrektor przywitała przybyłych gości, przedstawiła kadrę pedagogiczną i opowiedziała o specyfice funkcjonowania przedszkola, odpowiadała na pytania rodziców a potem zaprosiła do zwiedzania pomieszczeń. Wszyscy goście udali się do oglądania przedszkola i rozmawiali z nauczycielkami. Na koniec dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli w zajęciach plastycznych, podczas których wykonali kolorowe ptaki i kwiaty. W międzyczasie goście skosztowali pyszności przygotowanych przez najstarsze przedszkolaki oraz panią intendentkę. Rodzice zamieścili wpisy w kronice, którą bardzo chętnie oglądali. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy do naszego przyjaznego dziecku przedszkola.

W naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy 100- lecie Niepodległości Polski. Celem działań było budowanie tożsamości i wspólnoty narodowej, zainteresowanie dzieci dziejami Polski  oraz przybliżenie polskich symboli narodowych. Przedszkolaki poprzez udział w różnorodnych wydarzeniach , zajęciach edukacyjnych poznały pojęcia i wydarzenia związane z polską historią, poczuciem tożsamości narodowej i wolności.

W grudniu ubiegłego roku z inicjatywy p. Magdaleny Chudowskiej w naszym przedszkolu został ogłoszony świąteczny konkurs pt. „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”. Cieszył się on dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i rodziców. Spośród wielu propozycji komisja w składzie – p. Jagoda Szczerkowska i p. Renata Heidrich wyłoniła laureatów –

I miejsce – Alan Wróblak z grupy Żabek

II miejsce – Lena Maj z grupy Motylków

III miejsce – Aleksander Kornatowski z grupy Motylków

Ponadto wyróżnienie przyznano Fryderykowi Demkowiczowi z grupy Pszczółek.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!