Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Szkoły na Facebooku

Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku
Zachęcamy do śledzenia profilu Przedszkola na Facebooku

Pierwsze uczniowskie doświadczenia, drogą do wiedzy
uczen
Projekt zakończony

uczen
Projekt zakończony

"Akademia Czasu Wolnego"

Projekt zrealizowany

"Nie przegraj życia"

Projekt zrealizowany

Maj 2021
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

BIP

 

                                                      Rada Pedagogiczna
                                                            Dyrekcja szkoły

 

Tomczak Aneta – dyrektor
Gapys Marcin – wicedyrektor
 

 

                                                             Nauczyciele

 

Bartczak Aneta · informatyka kl.  I –III, IV, VII, VIII, 

   wychowawca w świetlicy

Bartosiak Małgorzata · doradztwo zawodowe
Bednarczyk Izabela · nauczyciel wspierający
Dorabiała Aneta · edukacja wczesnoszkolna kl. II
Dratkowicz Katarzyna · język niemiecki
Gapys Marcin · informatyka kl. VI, wychowanie fizyczne kl.VI
Grzesiak Marek · geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
Hądzel Alina · psycholog
Hejna-Kot Agnieszka · wychowawca w świetlicy
Iwanicka-Szczepaniak Agnieszka · muzyka IV – VII, język angielski kl. I –  III
Kierblewski Włodzimierz · fizyka
Klimkiewicz Wojciech · historia, wiedza o społeczeństwie
Lenica Łukasz · wychowanie fizyczne kl. IV,VII,VIII
Lewandowska Ewa · wychowawca w świetlicy
Łubczyk Elżbieta · religia
Motyl Aleksandra · edukacja wczesnoszkolna kl. IB
Matczak Zuzanna · chemia
Orlikowska Anna · język angielski kl. IV –  VIII
Otrębska-Chrobot Anna · edukacja wczesnoszkolna, kl. IA
Pałasz-Bernacka Katarzyna · pedagog
Pawlikowski Dariusz · nauczyciel wspierający
Połynka Anna ·  matematyka
Skrobiranda Monika · wychowawca w świetlicy
Sobolewska Ewa · edukacja wczesnoszkolna kl. III
Świętosławska Ewa ·  biblioteka, wychowawca w świetlicy
Tomczak Aneta · technika, plastyka, wychowanie do życia w rodzinie
Welhan Aleksandra · język polski
Zwolińska Agnieszka · przyroda kl. IV, biologia kl. VI-VIII, wychowawca

  w świetlicy

 

 

                                                          Wychowawcy klas

 

kl. IA – Otrębska-Chrobot Anna
Kl. IB – Motyl Aleksandra
kl. II – Dorabiała Aneta
kl. III – Sobolewska Ewa
Kl. IV – Aleksandra Welhan
kl. VI – Gapys Marcin
kl. VII – Zwolińska Agnieszka
kl. VIII – Orlikowska Anna